Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny dr Małgorzata Bednarska

Jestem psychologiem i psychoterapeutą.

Ukończyłam Szkolę Wyższą Psychologii Społecznej (psychologia, specjalność kliniczna) oraz Krakowskie Centrum Psychodynamiczne – Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej i Studium Psychoterapii Młodzieży. Obecnie jestem w trakcie szkolenia w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii w Warszawie.

Jestem członkiem  Dolnośląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Od kilkunastu lat dbam o stałą współpracę z Instytutem Psychoanalizy i Psychoterapii w Warszawie (Wyróżnienie IPP im. J. Malewskiego dla szkolącego się terapeuty za wybitne osiągnięcia w dziedzinie własnego rozwoju i działań na rzecz środowiska).

Moje wieloletnie zainteresowanie psychoanalizą i psychoterapią zaowocowało pracą doktorską z zakresu psychoanalizy kulturowej i  działalnością naukowo-badawczą (konferencje naukowe, publikacje w czasopismach i książkach). W zakładce Artykuły przykładowe tytuły.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas staży na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Brzeskiego Centrum Medycznego i Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz pracując w Poradni Psychologicznej przy Politechnice Wrocławskiej (w dalszym ciągu).

Moją pracę poddaję regularnej superwizji u superwizorów  Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

 

 

dr Małgorzata Bednarska